‍ ‍ ‍‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍Zabawki Stanley Jr. ‍ ‍ ‍‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍

maj 31 2022

Stanley Jr

Stanley Jr to firma, która zapewnia wielu pokoleniom najlepsze zestawy narzędzi zarówno dla młodych, jak i starszych konstruktorów. Od pokoleń narzędzia STANLEY® są częścią procesu dorastania. Nasza linia wysokiej jakości zestawów rzemieślniczych z prawdziwego drewna STANLEY® Jr. pozwala rodzinom spędzać czas na wspólnym tworzeniu i budowaniu. Wszystkie nasze zabawki konstrukcyjne dla dzieciwykonane z drewna, nietoksycznego tworzywa ABS i innych materiałów, które są bezpieczne i wystarczająco trwałe, aby przetrwać długotrwałą zabawę.

Narzędzia dopasowane do dziecięcych potrzeb Stanley Jr. to odpowiedź na potrzeby małych konstruktorów i przyszłych inżynierów. Narzędzia i stoliki warsztatowe takie jak dla dorosłych, w ergonomicznych rozmiarach dopasowanych do dziecięcych dłoni. Wszystkie narzędzia marki mają antypoślizgowe uchwyty i wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. To zabawki, które pozwolą na wspólne majsterkowanie dzieci i dorosłych.

Zestawy konstrukcyjne, które budzą wyobraźnię

W ofercie firmy, poza narzędziami, znajdują się także kompletne zestawy do tworzenia własnych konstrukcji drewnianych. Maluch może dzięki nim zbudować własny karmnik dla ptaków, samolot czy pojazd. Zestawy zawierają pocięte elementy drewniane, niezbędne śrubki i gwoździe, a nawet farby i pędzel do nadania ostatecznego charakteru. Drewno użyte do stworzenia zabawek posiada certyfikat FSC. Marka dba więc o środowisko naturalne w trakcie procesu produkcji.

maj  31