Witaj na stronie BHP Marko Biuro Usług Specjalistycznych Mirosława Markowska!

Przepisy prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej nakładają na pracodawców szereg obowiązków dotyczących zapewnienia bezpiecznych warunków pracy swoim pracownikom. Za ich nieprzestrzeganie grożą wysokie kary. Dlatego warto powierzyć tę kwestię ekspertom.

 

Firma BHP MARKO wychodzi naprzeciw potrzebom pracodawców w tym zakresie, oferując kompleksową stałą, bądź doraźną obsługę w obszarze BHP i ppoż.

Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników jest dla nas wartością najwyższą, dlatego skrupulatnie dopełniamy wszystkich obowiązków wynikających z przepisów prawnych, regulujących sprawy BHP.

Dzięki stałej współpracy gwarantujemy optymalizację kosztów, dzięki dostosowaniu odpowiedniego pakietu usług do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od liczby zatrudnionych pracowników, rodzaju działalności oraz lokalizacji miejsc świadczenia pracy.

Podejmując współpracę z firmą BHP MARKO znajdują Państwo wygodne i kompleksowe rozwiązania dla wielu problemów pojawiających się w trakcie prowadzonej działalności.

Spełnianie powyższych założeń możliwe jest dzięki, zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowników. Nasi specjaliści przekazują wiedzę w sposób prosty, bezpośredni i wzbudzający zainteresowanie.

Oferta współpracy może obejmować nadzór i doradztwo w zakresie bhp, ochrony przeciwpożarowej, na podstawie umowy o współpracę, jak również wykonywanie poszczególnych usług (np. szkolenia bhp, opracowanie dokumentacji powypadkowej, itd.) na podstawie jednorazowych zleceń.

Zapraszamy Państwa do współpracy!